top of page

Torby reklamówki produkcja

Zaktualizowano: 5 lut 2023

Produkcja opakowań Papfol Bolesław Produkujemy torby foliowe z polietylenów LDPE,MDPE oraz woreczki, reklamówki jednorazowe z polietylenu HDPE.

Produkujemy od wielu lat torby dla setek odbiorców w Polsce oraz poza granicami. Nasze doświadczenie to gwarancja rzetelnego wykonania dla Twojego biznesu torby z nadrukiem reklamowym. Papfol oferuje pełny zakres wymiarów reklamówek jednorazowych w gramaturze od 9 mikrometrów, również woreczki hdpe w rozmiarach najbardziej przydatnych do pakowania produktów spożywczych. Proponujemy współpracę dla każdego, dostawa od jednej paczki kurierem reklamówek bez nadruku oraz od kilku tysięcy reklamówek z nadrukiem za śmieszne kwoty. Jesteśmy firmą produkującą torby reklamowe z nadrukiem. W ofercie firmy proponujemy reklamówki foliowe z nadrukiem logo.


Do skorzystania z naszych usług zapraszamy klientów z całej Polski oraz Europy.


PPHU Papfol aby sprostać wymogą klienta co do rozmiaru, oraz ilości przyjmujemy również zamówienia na niskie nakłady w wielu rozmiarach reklamówek typu koszulka Po przesłaniu logotypu wykonujemy wizualizację reklamówki bez ponoszenia z tego tytułu jakichkolwiek kosztów, w celu zapoznania się z naszym produktem proponujemy próbki, wysyłka próbek, jak i zamawianego asortymentu - gratis! Zapraszamy do skorzystania z oferty -darmowa dostawa do 7 dni do: Olsztyna,Białegostoku,Kętrzyna,Suwałk,Łomży,Wyszkowa,Warszawy,Piaseczna,Sochaczewa,Grójca,Radomia,Kielc. Reklama dla Twojej branży, to reklamówka z Twoim logo wyprodukowana w firmie Papfol.

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie
bottom of page